יועץ נכון יכול מאוד לעזור

אבל אחיתופל גרם לא מעט נזק. אין ספק שכולנו צריכים עצה מקצועית מדי פעם ואפילו מוכנים לשלם עליה לא מעט. הרי איבחון לעיתים הוא יקר יותר מפתרון בעיה והכוונה נכונה יכולה לסייע ולחסוך המון זמן, תסכול וכסף. הבעיה היא שבמציאות היום אי אפשר להאמין ממש לאף אחד. כל אחד או אחת מנסים למכור לך את עצמם ואי אפשר לדעת האם הם באמת יועצים טובים או שהם פשוט טובים בפרסום. הדרך היחידה שנותרה אפקטיבית היא המלצה מפה לאוזן אך מה לעשות כאשר מדובר במקרים שעליהם לא מקובל לדון עם חברים או בני משפחה? או כאשר בני המשפחה או החברים שלך לא נתקלו בבעיה דומה לשלך? לעיתים הם עלולים להמליץ על מישהו משמיעה שלישית ובמקרה שכזה הנפילה יכולה להיות גדולה יותר מאשר לולא ההמלצה.

אז מה עושים? לא פשוט, סוגיית האמון או יותר נכון חוסר האמון היא בעיה מרכזית בחברה הישראלית היום. כולם מרגישים שמנסים לדפוק אותם ולא רוצים לצאת פראיירים. כולם מציגים מצג שווא של חיים נהדרים בפייסבוק ומתמודדים עם חרדות, בעיות כלכליות או משפחתיות אחרות. ניסיתי באתר הזה לתרום קצת מהניסיון האישי שלי בכל מה שקשור לתחומים המקצועיים בהם נתקלתי בחיי אך כמובן שנשאלת השאלה האם בכלל להאמין לי או לא. את זה אשאיר לכם להחליט.

מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם. רציתי מאוד לאפשר לכולם לתרום מניסיונם אך הבעיה שזה מהר מאוד הופך להזדמנות לספאם ולאנשים שונים לפרסם את מרכולתם… אז לצערי עלי להימנע מכך.