יועץ שיווק אינטרנט או פרסום באינטרנט

אם אתם בעלי עסק אז אתם ודאי מעוניינים להגדיל מכירות או פעילות בצורה מקוונת אבל לצערכם אין לכם את הזמן לכך בגלל הפעילו השוטפת של העסק שלכם או שאתם פשוט לא יודעים מה לעשות. הדבר הכי נורא הוא אם תפנו לבעל מקצוע כביכול שיבטיח לכם עזרה בבניית האתר או בפרסום בגוגל או בפייסבוק או בהבאת לקוחות מכל מיני רעיונות או מקומות מטורפים. אם תלכו למישהו כזה ולצערי ראיתי גם חברות ענק שמתנהגות כך אזי אתם תכוו בצורה כפולה. הראשונה היא שההשקעה הכספית שלכם תרד לטימיון ושום דבר לא יקרה פרט לעצבים ולזמן וכמובן לכסף שביזבזתם. הדבר השני הוא שאתם תתרחקו מהאינטרנט וכל מה שקשור לו כי תהיה לכם בראש כבר תפיסה שהכל שם באוויר או ענייני נוכלות. בכך למעשה אתם משאירים את המרחב הדיגיטלי למתחרים שלכם ומציבים את העסק שלכם בעמדת נחיתות לעתיד.

אז מה עושים? כמו תמיד התשובה אינה פשוטה, כי אם היא היתה פשוטה כנראה שלא היתה נכונה למרבית המקרים. מומלץ מאוד, במיוחד אם אתם כבר עוסקים בפעילות שיווקית או פרסומית באינטרנט, לפנות אל יועץ שקיבלתם עליו המלצה או מישהו שנראה לכם אמין מתוך הרצאות שלו או סרטונים שלו שראיתם. לי לדוגמא עזר מאוד, איש יקר בשם ערן שבשיחת ייעוץ של שעה הראה לי איך אני יכול לחסוך מאות שקלים כל חודש ונתן לי כיוונים שעזרו לעסק שלי ממש להתקדם דרך השימוש המושכל ברשת.

לפעמים הבעיה היא באתר שלכם או בפייסבוק או בפרסום שאתם עושים. לפעמים השוק שלכם אינו מתאים לקידום אתרים או לאדוורדס. היכולת להבין היכן היתרון היחסי של העסק שלכם ושל השוק שלכם ברשת הוא הכרחי ואם עולים על הכיוון הנכון אז אפשר להגיע לתוצאות מאוד יפות.

About Moshe