יעוץ לרכישת רכב יד שנייה

אם אתם כמוני ולא מבינים לחלוטין במכוניות ואם אתם כמוני ותעדיפו לחסוך לעולם את ירידת הערך העצומה של כל רכב בשנתיים הראשונות שלו על פני הריח של החדש מהניילון אזי יועץ לקניית רכב יד 2 הוא הכרחי. אני פגשתי בחור נחמד מאוד בשם יונתן שמתוך הניסיון שלו יכול לעזור ולייעץ כבר בתחילה לגבי הרכב הרצוי בהתאם לרצונות ולצרכים שלכם. לאחר תהליך הבירור הראשוני הוא יכול לחסוך המון במציאת הזדמנויות שלא הייתם מזהים בעצמכם, בהוזלת מחיר משמעותית, בסינון של סוחרי רכב שמתחזים לאנשים רגילים ומנסים לעשות לכם כל מיני קומבינות שבחיים לא הייתם עולים עליהן ועוד.

ליונתן גם ניסיון רב בתהליך לקיחת ההלוואה ולאחר מכן החזרתה על ידי מכירת הרכב הישן. אז גם כאן אם אתם מכירים יועץ ומומחה בתחום שניתן לסמוך עליו ויכול לסייע לכם לעבור את התהליך הזה אז זה מאוד מומלץ.

כמו בכל סוג אחר של ייעוץ, יעוץ פירושו יעוץ. אנשים רוצים שמישהו אחר יקח את ההגה לתהליכים מגעילים שהם לא מעוניינים לעשות או שהם רוצים שייעשו מעצמם רק מכיוון שהם חייבים לעבור אותם. אך יועץ אינו יכול לעשות זאת. הוא אינו הנהג, ההגה בידיים שלכם ועליכם לזכור זאת ולהפוך למקצועיים לפחות ברמה בסיסית בתהליך ולהבין מה אתם הולכים לעבור. זו נקודה קריטית מאוד ולא כדאי לתלות ביועץ את המפתח להצלחה אלא רק את ההדרכה בדרך לשם.

About Moshe