מגזין נשים

רציתי לדבר איתכם על מגזיני נשים ,ממש נראה לי שנשים פשוט הולכות כמו עדר לפי המדיה. מה שיפה – יפה מה אישה צריכה לומר ,מה אישה צריכה לא לומר, איך אישה צריכה להראות. מעטות הן הנשים שקוראות מגזיני נשים ובעלות חשיבה עצמאית. אני מאמין שאישה חכמה לא קוראת מגזיני נשים. לפי דעתי מגזיני נשים רק מנסים למכור לכם כל מיני מוצרי יופי,  מכשירי כושר ומשמשים כשטח פרסום.

תמיד במגזין נשים יש שאלון בחן את עצמך, כמה את שווה מאחת עד עשר או כמה הוא אוהב אותך מאחד עד 10 .נראה לי שכל ההתעסקות הזאת היא בעצם מאוד שטחית. לא שאני חושב שגברים לא שטחיים. לגברים יש כדורגל ,בירה, פלייסטיישן. אבל הגיע הזמן שנשים גם יקחו את עצמן בידיים… ולהיות קרייריסטית זה לא בהכרח המימוש הנכון של כל אישה. 

כל הפמיניסטיות האלו שרוצות להיות כמו גבר, מה זה אומר בעצם? הן רוצות להוריד את הזבל ? לא לראות את הילדים ?לעלות לתורה?! כל אחד יש לו את התפקיד שלו, כל חיה היא שונה מחיה אחרת. לא תראה פר מנסה להניק ולהיכנס להריון. לאישה יש חושים מיוחדים לגידול הילדים שלגבר לעומתה אין. לפי מחקר שקראתי, הצליל שהוא הכי "צורם" לאוזן האישה הוא בכי של תינוק, ולגבר לעומת זאת אזעקה של רכב ולכן היא יותר "מותאמת" לשים עליו לב בלילה… 

כל אחד בנוי אחרת, למה שהוא מתאים. לכן כולי תקווה שבקרוב מגזיני נשים יהיו איך לחנך את הילדים, איך למנוע מלחמות ולא להתעסק בשטויות כמו לק ג׳ל ובוטוקס ,לנסות למכור לנו אידאל יופי, ולגרום לנו לרוץ אחר דברים שלא באמת ניתנים להשגה (פוטושופ, או ocd), וגם אם איכשהו תצליחי להשיג אותם, בטח שלא תהיי מאושרת ובריאה ותממשי את החיים שלך במלואן. לכן קחו את עצמכן בידיים, תפתחו חשיבה עצמאית ומקורית, ותכוונו את חייכם עם מסלול מחושב וחכם ולא זה שמפרסמים לכם בכל המגזינים.

About Moshe